Restoran Web Sitesi 33

Restoran sahipleri için heyecan verici haber! Artık bir web sitesiyle işinizi pazarlamak ve büyütmek oldukça kolay!

Restoran Web Sitesi 33

Restoran Web Sitesi 33
* Fiyatlara KDV dahil değildir.

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir

16490 TL17490 TL
Yıllık Yenileme Ücreti : 8000 TL
* Yenileme ücreti 6 aylık periyotlarla döviz kuruna göre revize edilir.
Alan Adı (Domain) Fiyata dahil değil.
Hosting Fiyata Dahil
SSL Sertifikası Fiyata Dahil
Full Mobil Uyumlu mu? Evet
Full SEO Uyumlu mu? Evet
Kullanılabilir Mail Adedi : 10
Peşin Fiyatına 6 Taksit

Restoran web siteleri, görünürlüklerini en üst düzeye çıkarmak ve potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen gıda endüstrisindeki işletmeler için giderek daha önemli hale geldi. Bu tür siteler aracılığıyla restoran işletmecileri, menü seçenekleri, iletişim bilgileri ve konum haritaları gibi hayati bilgileri sağlayarak işletmelerinin temel özelliklerini vurgulayabilirler. Ayrıca, ziyaretçilerin rezervasyon yaptırabilecekleri ve rezervasyon paketlerini keşfedebilecekleri değerli bir araçtır. Ek olarak, restoran web sitesi, müşterilerin yorum bırakmaları için bir yol sağlayarak, topluluğun diğer üyelerinin nerede yemek yenecekleri konusunda bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olur. Bu entegre özelliklerle restoran web siteleri, restoranların çevrimiçi bir itibar oluşturmasına ve tekrar iş yaratmasına olanak tanıyan kapsamlı bir çözüm sunar.

- SSL
- Hosting
- Seo uyumlu
- Mobil uyumlu
- Yönetim paneli
- Profesyonel tasarım özelliklerine sahip web siteniz için hemen sipariş verin

**Bu site On Page ( Tek Sayfa ) Web Sitesidir.

Restoran Web Sitesi 33 Teknik Özellikleri
Kurulum Süresi :
6-12 Saat
Harita / Konum Ekleme :
Var
İletişim Formu :
Var
Sınırsız Ekip Üyesi Ekleme :
Var
Sınırsız Müşteri Yorumu :
Var
Modüler Yapı :
Var
Foto Galeri (+Sınırsız Resim Ekleme) :
Var
Slayt (+Sınırsız Slayt Ekleme) :
Var
Rezervasyon Alımı :
Var
Çözüm Ortağı / Marka Gösterimi :
Var

Peşin Fiyatına 6 Taksit

Tasarım Özelleştirme

Bu web sitesinde özel tasarım talebiniz olması durumunda talepleriniz ekibimizce değerlendirilip size süre ve fiyat bilgisi sunulacaktır.

Firma Web Sitesi İle İlgili

Sık Sorulan Sorular

Evet. Yukarıdaki paketlerde kurulum ücretleri ve yıllık yenileme ücretleri belirtilmiştir. Yıllık yenileme ücretleri, her yıl dolar kurundaki artışa göre revize edilmektedir. Bu ücret SSL, hosting, teknik bakım gibi masraflardan kaynaklanmaktadır.

CicaSoft Kurumsal web sitelerimizde sınırsız sayfa, sınırsız hizmet, sınırsız proje, sınırsız ürün ekleyebilirsiniz. Bu konuda hiçbir sınırınız bulunmamaktadır. Eklediğiniz her içeriğin ve her sayfanın kendine özel SEO alanları bulunur. Bu da arama motorlarında size avantaj sağlar.

Demolarımız sitemizde kullanabileceğiniz tüm özellikleri sergiler, siz istemediğiniz bölümleri devre dışı bırakabilir veya farklı bir amaçla kullanacaksınız o bölümün adını değiştirebilirsiniz. Sistem tamamen sizin kontrolünüzdedir.

Sisteminizi kurduğumuzda yönetim panelini tamamen size devrediyoruz. İstediğiniz bölüme istediğiniz kadar veri eklemek, silmek, düzenlemek tamamen sizin kontrolünüzde.

Whatsapp ile görüş